29 Ağustos 2012 Çarşamba

Severek kullandığım ürünleeerr

Kararsız bir terazi burcu olarak alışveriş yapmak beni çok yorar, bu yüzden sevdiğim ürünleri kolay kolay değiştirmek istemem. Bir gömleği beğenip her renginden aldığım da olmuştur, haha. Bu postumda beğendiğim ürünleri ve beğendiğim yanlarından bahsedeceğim. Resimlerin kalitesi kötü ama bazı bloglar hazır resimler kullanıyor içimden ya ne belli kullandığın diye geçiriyorum :D paranoyak bi yapım var, kabul! Kalite kötü olsa da bu yüzden ekledim resimlerini de, hem mağazaya gidince ya da katologtan bakarken ürün kolaylıkla tanınabilir.

    İlk olarak Pastel'in primer olarak kullandığım Calciumlu tırnak besleyici ojesi. Bir ara tırnaklarım çok aşırı ojeye maruz kaldı, her gün oje sürüyordum neredeyse. bir de doğru dürüst beslenmediğim için de hep beyaz çizgiler oluştu ve tırnaklarım kırılmaya başladı :(. Ben de Gratis'e gidip bir tırnak besleyici alayım dedim. bu ürünü ambalajını beğenerek aldım itiraf ediyorum :D. Ama çok iyi çıktı, aynı zamanda primer olarak kullanınca ojenin rengini çok güzel ortaya çıkartıyor tek kat yeterli oluyor ve en güzeli çok çabuk kuruyor! Bilmiyorum bana mı öyle geliyor ama üstüne oje sürdüğümde sanki o da çok daha çabuk kuruyor. Neyse yani, bu üründen kolay kolay vazgeçmem. Tek başına kullanınca da çok güzel ve ojelerimin daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Daha önce de besleyici ojeler kullandım ama bu kadar sevmemiştim.
  
İkinci severek kullandığım ürün, nivea aqua sensation göz kremi. Bu kremin amacı göz altı morluklarını engellemek. Çok minik bir kutu ama zaten çok az miktarda ürün kullanılıyor, serçe parmağınızın ucuyla bi gıdımcık göz altınıza sürüyorsunuz. Çok bozuk bir uyku düzenim vardı tatilde, neden bilmiyorum gece oturmayı seviyorum. Galiba gece hiç iş yapılmayıp sadece iyi vakit geçirildiği için. Özellikle bu ara sürekli Sims 3 oynadım. Bu yüzden gözlerimin altı bir çökük gibiydi, ürünü sadece iki gün kullandım ve hemen toparladı. Daha önce almıştım ama sadece böyle gözlerimi kötü gördüğüm zamanlar kullanıyorum.    Üçüncü olarak bahsedeceğim ürün AVON'dan, yakın zamanlarda Avon temsilcisi oldum. Öyle çok müşterim de yok ama ev arkadaşım ve ben baya alışveriş yapıyoruz buradan. Bazı ürünlerinin mükemmel ve ucuz oluşu bizi AVON'a çekiyor. AVON'un en alınası ürünleri diye bir post yapmayı düşünüyorum ileride :D Neyse, bu ürün bir body scrub. KAmpanyadan almıştım epeyce ucuzdu. Genelde body ürünleri pek kullanmam ama bu ürünün kokusu o kadar muhteşem ki anlatamam size. Çilekli olanı böyle diğerlerini bilmiyorum ama süper ötesi. Hatta öyle ki ürünün üstüne bu bir yiycek maddesi değildir yazmışlar. İnsanın yiyesi geliyor. Bir daha indirime girdiğinde stoklayacağım kesinlikle harika bir şey. Scrub özelliği fena değil ama asıl önemli olan kokusu ve verdiği müthiş his.

   Dördüncü bahsediğim ürün kesinlikle harika ötesi, zaten bütün arkadaşlarıma da aldırdım. Kendisi bir shimmering body lotion, gene AVON'dan. Parıl parıl parlayan bir dekolte kremi. Ben genelde gerdan bölgemde kullandım ama bacaklara sürünce de çok güzel görünüyor. Zaten her gören mutlaka sorup üründen istiyor. Çok simli dekolte kremleri gibi değil tam tersi hafif ama yeterli bir ışıltı sağlıyor. BAYILIYORUM!! Nemlendirici etkisi de epeyce fazla, ama banyodan çıkar çıkmaz kullanmayın bu ürünü vücut nemli iken artık yeterince emilemiyor mudur nedir tam güzel olmuyor. Duştan bir yarım saat sonra falan kullanırsanız sorun olmaz.     Beşinci olarak bahsedeceğim ürün The Balm Mary Lou Manizer adlı aydınlatıcı. Ama ürün çok amaçlı desem yanlış olmaz :D İyi bir aydınlatıcı sedefli ve sağlıklı bir görünüm veriyor özellikle kaş altlarında- hele hele kaş ile göz kapakları arasında az boşluk olanlarda- çok güzel duruyor. Ayrıca allığı sürmeden elmacık kemiklerinizin tam üstüne dış taraflara doğru uygularsanız da çok hoş duruyor. Bunu dışında küçük ve kalkık burunları olanlara burun ucuna da uygulanabilir- ama bana olmaz :D-. Ben ürünü ayrıca far olarak da kullanıyorum. Tabi ki bunu sürüp çıkmıyorum ama gölgeli far makyajlarımda çok güzel bir geçiş formu oluyor, özellikle benim gibi sürekli kahve makyaj yapanlar için birebir. Önce bu ürünün tamamını göz kapağına uygulayıp - tabi ki göz bazından sonra- üstüne kahve farımı uyguluyorum. Hoş bir görüntü oluyor. Ayrıca rengini sevmediğiniz rujlarınızın da rengini açabilir, şöyleki ruju uyguladıktan sonra parmağınıza bolca ürün alıp dudağınıza uygulayabilirsiniz. Ben bu ürünü çok çok çok ucuza aldım, Normalde 60tl ama yeni açılan bir gratis olduğundan mıdır nedir benim aldığım Gratis'te 20 tl idi. Tabi ki kısa bir süreliğine. İçinde bir ömre yetecek kadar ürün var, yani bi alın yıllarca kullanın :D. Ne yazık ki ürün sadece açık tenliler için uygun, koyu tenliler için olanı da var. Onu ne yazık ki bilmiyorum ama aynı şekilde kullanılabileceğinden hemen hemen eminim. İlk 3 ten rengi bu ürünü rahatlıkla kullanabilir.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder